hirdetés

Közérdekű » Óvoda » Pereszteg

Peresztegi Óvoda

Az óvoda a falu központi részén található. Családi ház jellege kellemes környezete otthonos légkört áraszt.
Immár 35 éve mûködik két, részben osztott csoporttal, melyekben az elosztás életkor szerint történik, a gyermekek érdekeit szem elõtt tartva.
Az épületen belül fõzõkonyha üzemel, mely házias ízeivel a helyi iskolások számára is biztosítja az étkezést.
A szülõk felé nyitottak vagyunk, figyelembe vesszük kéréseiket, kívánságaikat és elképzeléseiket.
Óvodánkban a modern világgal párhuzamosan tovább él a népi kultúra, melyben a mai gyermekek is megtalálják a szépséget és az örömet.



Néphagyományokhoz kapcsolódó ünnepeink:
Advent,Karácsony,
Farsang,
Húsvét,
Szüret,

Képességfejlesztõ játékok vásárát szervezzük óvodánkban, mellyel segítséget nyújtunk a szülõknek abban, hogy gyermekeiknek az értelmi képességeket fejlesztõ játékokat vásároljanak.
Könyvvásár szervezésével biztosítjuk, hogy a szülõ a bõ választékból, kedvezõ áron, a lehetõ legjobbat vásárolja meg gyermeke számára. A vásár jutalékát intézményünk könyvtárának bõvítésére fordítjuk. Az évente megrendezésre kerülõ farsangi bál bevételébõl az épületet szépítjük, illetve gyermekeink játékkészletét gazdagítjuk.
Gyermeknap szervezésével tesszük színesebbé gyermekeink hétköznapjait változatos programok biztosításával (ugrálóvár, arcfestõ bohócok, bûvészek és versenyek.) A tanévet a szülõkkel közös, kellemes hangulatú kirándulással zárjuk.



hirdetés

GYSEV, velünk élmény az utazás!

  • Nagycenki Gyereknap nem csak gyerekeknek! Nagycenki Gyereknap
nem csak gyerekeknek!

    Ünnepeljük a gyerkőcöket zakatolással! 2012.május 27., 10-17.00h

  • Irány a Balaton Buli vonattal! Irány a Balaton
Buli vonattal!

    Tarts Velünk a Balatonra, verd fel a sátrad közvetlenül a vízparton, a Tomaj Campingben, és bulizz egy nagyot a barátaiddal a badacsonyi parti-hajón!

  • Kalandra fel a Holdfényligetbe! Kalandra fel a
Holdfényligetbe!

    Gyöngyösfalui Holdfény Ligetben kipróbálhatod Magyarország egyik legnagyobb erdei drótkötélpályáját, a trambulint az óriásjátszót és az izgalmas ösvényeket...

  • VOLT Fesztiválra Volt vonattal!  VOLT Fesztiválra
Volt vonattal!

    Ha a VOLT Vonatot választod, biztos helyed lesz, és gyorsan célba érsz, mert Budapest és Sopron között a vonat sehol nem áll meg.

további szervezett utak »
hirdetés

Iratkozzon fel a fertőpart.hu hírlevelére! Fertőpart.hu hírlevél


Település-ajánlóTelepülés-ajánló


Hegykő

A Fertőtől délre, a Hidegség és Fertőszéplak közötti lapályon elterülő falu. Soprontól 20 km-re, Fertődtől 5 km-re épült ki. Megközelíthető a 85. Számú főút-vonalról 2 km-re. A GYSEV... bővebben »

További települések a térségben »